Małpa na skypie

Opisywałem już wcześniej jak to Cathy, moja była żona, zaopiekowała się ulicznym kotkiem w Ułan Bator. A potem przypadkiem wylądowała w Peru zamiast w Stanach i musiała wracać do Mongolii po niego. Jak już wrócili do USA, zgarnęła jeszcze pieska do kolekcji, a jak zdecydowała się przeprowadzić do Wietnamu nie była w stanie się z nimi zabrać. Na pokład samolotu można wnieść w bagażu podręcznym tylko jedno zwierzę. Zadzwoniła więc do Josepha, naszego znajomego z UB, który akurat pracował jako kelner w Seattle i powiedziała, że zapłaci mu za bilet do Wietnamu, jak rzuci pracę i poleci z nią do Sajgonu. I tak Cathy, Czyngis i Sanczo (Pedro, czy jak też mu tam) zadomowili się w sumie niedaleko ode mnie, na południu Wietnamu. Joseph zadomowił się w Chinach.

A teraz zrobi się dziwnie. Jakby zwierząt było mało Cathy odkupiła od ulicznego handlarza malutką umierającą małpkę i teraz mieszkają wszyscy w czwórkę. Pies, kot, małpa i ona. Na załączonej fotografii widać jak małpa wygląda, jak rozmawia ze mną na skaypie. Mówiąc małpa mam na myśli to nowe zwierze, nie moją byłą żonę. Choć w sumie to też małpa.

Plan zakłada przekazanie małpki dla organizacji, która przeszkoli  ją w zakresie BHP życia w dżungli i wypuści ją na wolność. Inna kwestia to czy małpie spodoba się natura, jak tu już ma skypa i stronę na facebooku…

4 uwagi do wpisu “Małpa na skypie

    • Ano w pieluszce. Najwyraźniej taka małpka to zupełnie jak ludzkie dziecko. Problem z tym, że nie idzie spać do łóżeczka (a śpi większość czasu), tylko wiesza się mamie na plecach… No i jak sika, to też mamie po plecach. Dlatego pieluszka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s